Банки| Банкоматы| Офисы банков| Новости бизнеса
 
 
Название:Публичное акционерное общество "СЕБ Банк"
Адрес:Шевченка 11/а
Телефон:0(48) 7300064, 0 (800) 307676
Е-мейл:seb@seb.ua
Вебсайт:  http://www.seb.ua
Лицензия:№4 от 24.05.2006г.

Информация о банке:

СЕБ Банк – це потужна фінансова установа зі значним потенціалом і міцними позиціями на ринку, яка з 2006 року успішно представляє шведську фінансову SEB Групу в Україні, та вже зарекомендувала себе як надійного і виваженого партнера. Ми пропонуємо нашим клієнтам сприятливі умови для отримання лінійки кращих продуктів і європейської сервісної моделі у відділеннях по всій Україні.
Наша головна мета – забезпечити українцям найвищі стандарти банківського обслуговування на основі цілісного підходу та використання потужних ресурсів SEB.
Місія SEB – забезпечувати фінансовими послугами та управляти фінансовими ризиками й операціями компаній і приватних клієнтів так, аби клієнти були задоволені, акціонери отримували прибуток, а СЕБ Банк здобував повагу як гідний представник суспільства.
Бачення SEB – найкращий банк для клієнтів, заснований на довготривалих відносинах, компетентному підході та сучасних технологіях.

Цінності SEB:
•відданість – ми завжди й неухильно виконуємо свої обіцянки, співпрацюємо та прямуємо до нашої спільної мети, докладаємо всі зусилля, щоб перевершити сподівання клієнтів.
•безперервність – ми є сучасним банком із багатою спадщиною та традиціями побудови довготривалих відносин, дотримуємося нашої стратегії та постійно розвиваємося на шляху в майбутнє, доводимо свої дії до кінця та вчимося зі свого досвіду.
•взаємоповага – підґрунтям усіх наших дій є етика та довіра; ми дбаємо про кожну людину та поважаємо її; ведемо діалоги та прислухаємося до наших клієнтів і співробітників.
•професіоналізм – ми виправдовуємо сподівання наших клієнтів, колег і суспільства, працюючи чесно та компетентно; ініціативно й ефективно працюємо разом для досягнення та зростання прибутковості як для наших клієнтів, так і для SEB.
Сьогодні СЕБ Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів, збалансовані показники, 100 відділень у всіх регіонах країни та довіру більше 15 000 корпоративних і 100 000 приватних клієнтів. Ми пропонуємо широкий спектр банківських послуг не тільки українцям, які ведуть бізнес в Україні і за її межами, але й тим міжнародним клієнтам, які вже оцінили переваги потужного бренду в інших країнах присутності SEB і мають можливість обслуговуватися в нашій країні.