Банки| Банкоматы| Офисы банков| Новости бизнеса
 
 
Название:ПАО “ВиЭс Банк”
Адрес:Одесса, Екатериненская 78
Телефон:0(48) 7227331, 0 (800) 500260
Е-мейл:contact@volksbank.ua
Вебсайт:  http://www.volksbank.ua
Лицензия:№21 от 24.09.2009г.

Информация о банке:

Публічне акціонерне товариство «ФОЛЬКСБАНК» зареєстровано 10 жовтня 1991 року (до 2 вересня 2008 року - Відкрите акціонерне товариство «Електрон Банк»). Із квітня 2007 року Банк став частиною групи Volksbank International AG (Австрія). Cтаном на 1 жовтня 2009 року Volksbank International (VBI) володів  99,89% акцій Банку.
Протягом останніх декількох років ФОЛЬКСБАНК продемонстрував стрімкий,  динамічний розвиток  на ринку фінансових послуг України, суттєво зміцнив свої позиції і підтвердив імідж європейського банку. Він завжди готовий йти назустріч клієнтам і партнерам, пропонуючи  вигідні умови співпраці у всіх напрямках ведення бізнесу.
Стратегія розвитку Банку ґрунтується на задоволенні потреб клієнта. Основний акцент зроблено на широкому спектрі пропонованих послуг, їх універсальності та якості, впровадженні у практику інноваційних технологій. Упродовж останніх двох років ФОЛЬКСБАНКу вдалося значно розширити і поновити продуктовий ряд, йдучи в ногу з часом, пропонувати клієнтам актуальні послуги та зважені рішення.
ФОЛЬКСБАНК завжди ставить перед собою завдання підтримати належний рівень ділової репутації та іміджу, а відповідно, впізнаваності бренда Банку.
Як і всі міжнародні банки, ФОЛЬКСБАНК має чітке розмежування функцій фронт-офісу та бек-офісу, що підвищує якість обслуговування клієнтів та сприяє зменшенню ризиків. Структура управління Банку побудована на чіткому розподілі на бізнес-лінії (корпоративна, роздрібна, малий та середній бізнес, казначейство) та вертикалі підтримки (інформаційні технології, операційна підтримка, методологія та ефективність управління  та інші).
Цілеспрямована робота над вдосконаленням банківських послуг, розширенням їх спектру стала основою для значного збільшення клієнтської бази Банку. Число людей, які довіряють ФОЛЬКСБАНКУ, постійно зростає. Серед них і приватні особи, й представники малого та середнього бізнесу, і великі підприємства. Кожного дня ми знаходимо нових партнерів та однодумців, розширюємо коло своїх клієнтів.
У вересні 2009 року ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» здобув почесну перемогу в номінації «У світі грошей: Львів банківський». Основними критеріями оцінки були: надійність, самодостатність фінансових ресурсів, добра репутація серед партнерів та клієнтів, якість надання послуг, розбудована мережа відділень.
Клієнти й партнери ФОЛЬКСБАНКу з власного досвіду знають, що таке справжній банківський сервіс найвищого рівня. Чітка й налагоджена робота з обслуговування клієнтів забезпечується широким використанням передових технологічних рішень. Розроблені банком процеси дозволяють нашим клієнтам оптимізувати поточну роботу з банком.

Основні показники діяльності ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» станом на 01.09.2010:

Чисті активи - 2,89 млрд грн
Статутний капітал - 0,36 млрд грн
Кредитний портфель - 2,00 млрд грн

У квітні 2007 року Volksbank International AG  став власником більш ніж 98% акцій ВАТ «Електрон Банк», який на той час понад 15 років функціонував на ринку банківських послуг і вважався одним з найкращих банків у Західній Україні.
Історія Volksbank AG (VBAG) розпочинається 1922 роком, коли відбулось об'єднання декількох регіональних кредитних спілок в одній структурі. Корпоративна філософія довіри і партнерських стосунків з клієнтами в цьому банку була сформована та випробувана часом.
Сьогодні Volksbank AG входить у п'ятірку провідних фінансових концернів Австрії. Окрім того, Volksbank AG відіграє  традиційно провідну роль партнера австрійської економіки та фінансує діяльність підприємств різної величини.
У 1991 р. Volksbank AG створив дочірню структуру Volksbank International AG, з головним офісом у Відні.
Станом на  01.07.2009 року мережа Volksbank International AG  налічує 592 відділення у 9 країнах Центральної та Східної Європи: Словаччині, Румунії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Угорщині, Словенії, Сербії, Чехії та Україні, з чисельністю персоналу 5684 працівники

С 16 декабря 2013 VOLKSBANK (ОАО «Фольксбанк») сменил название на VS Bank (Публичное акционерное общество “ВиЭс Банк”)

Владельцем 99,92% уставного капитала ОАО "Виесте Банк" является Sberbank Europe AG. В свою очередь владельцем 100% уставного капитала Sberbank Europe AG является ОАО "Сбербанк России"